01 / 01

KURUMSAL

25 yıllık tecrübe.

Pi Geoteknik 25 yıllık mühendislik ve uygulama tecrübesini kendisine temel alarak kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Uzun yıllar uygulama tecrübesinin içerisinden gelerek bu tecrübelerini projelendirmeye de aktarmış ve kendi proje grubunu oluşturmuştur. Pi Geoteknik, halihazırda proje ve uygulama çalışmalarını birlikte yürüterek daha proje aşamasında uygulamada çıkabilecek problemleri öngörmeye çalışmakta, çözüm alternatiflerini kendi içerisinde eleştirel ve paylaşımcı bir mantıkla irdelemekte ve “uygulanabilir”, güvenli, ekonomik projelerini oluşturmaktadır.

Pi Geoteknik firmasının mesleki disiplinlerini jeoloji mühendisliği, zemin ve kaya mekaniği mühendisliği ve inşaat mühendisliği oluşturmaktadır. Bu disiplinler jeoteknik, yapı statiği, geoteknik, zemin mekaniği, kaya mekaniği, betonarme, çelik yapılar dallarını bünyesinde barındırmakta ve tüm bunlara ait bilgi ve tecrübeye haiz durumdadır.

Amacı, sürekli yenilikçi, güvenli aynı zamanda ekonomik projeler üretmek, vuku bulmuş mühendislik problemlerini çözmek, bünyesinde kaliteli teknik kadro yetiştirmek, kaliteli uygulama yapmak ve mühendislik birikimine yaptığı çalışmalarla katkıda bulunmaktadır.

Pi Geoteknik mevcut piyasa koşullarındaki sorunları da göz önüne alarak bir hizmet politikası geliştirmiştir. Mühendislik yapılarında proje aşamasından nihai yapım başlangıcına kadar olan zemin etüdü, geoteknik projelendirme ve yapı statiği çalışmalarındaki kopukluk, iletişimsizlik ve çoğu kez sorunlu uygulama projelerinin ortaya çıktığını görerek sayılan bu süreci tek çatı altında birleştirmiş ve böylece bir kalite geliştirmiştir.

Pi Geoteknik daha kurumsal ve dolayısıyla kurucularının şahıslarından bağımsız bir yapıya kavuşmak, yeni mühendislik teknikleri geliştirmek, kaliteli mühendisler, teknik kadrolar, formenler, operatörler yetiştirmek, uzun yıllar Türkiye için hizmet vermek ve ülkesine katma değer sağlamak arzusundadır…

Haritada Yerimiz

Ankara

0312 472 8045
info@pigeoteknik.com.tr
Çankara, ANKARA

BİZE ULAŞIN

iletisim
+90 312 472 8045
info@pigeoteknik.com.tr
pigeoteknik@gmail.com
1243.Sk. No: 10/6 Çankaya/ANKARA
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong